Geride kalan 15 yılık görev süresinde 1060 büyük projeyi Manisalıların hizmetine sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yeni döneme ilişkin projelerin detaylarını da teker teker duyurmaya devam ediyor. Başkan Cengiz Ergün, yeni dönem projeleri arasında yer alan Yeni Gıda Çarşısı, Yeni Otokent, Yeni İnşaatçılar Çarşısı Projelerini hayata geçireceğini açıkladı.

Başkan Ergün’den Manisa’ya Yeni Ticari Merkez Müjdeleri (4)Hurdacılar, Ayakkabıcılar, Kömürcüler ve Mermerciler Çarşıları için yeni alanlarının plan çalışmaları devam ediyor.

Başkan Ergün’den Manisa’ya Yeni Ticari Merkez Müjdeleri (1)Yeni ticari alanların Manisa ekonomisine kazandırılmasıyla esnafların destekleneceği böylelikle de istihdam artışına katkı sağlamasının hedeflendiğini söyleyen Başkan Ergün, bu projeler ile Manisa’nın ileri bir ekonomik seviyeye ulaşmasının önünün açılacağını kaydetti. 

Başkan Balaban, manipülatif yayınlara sert çıktı! Başkan Balaban, manipülatif yayınlara sert çıktı!

Başkan Ergün’den Manisa’ya Yeni Ticari Merkez Müjdeleri (3)Başkan Ergün’den Manisa’ya Yeni Ticari Merkez Müjdeleri (2)Başkan Ergün’den Manisa’ya Yeni Ticari Merkez Müjdeleri (5)

Editör: Manisa Flash Haber