Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenen “Bende anahtar vardı” oyunu salonu dolduran izleyicilerden tam not aldı. Gönül Özkaradayı’nın yazıp yönettiği tek perdelik komedi türündeki, “Bende anahtar vardı” oyunu Turgutlu’da tiyatro izleyicisiyle buluştu. Atatürk Kültür Merkezi Yetişkin Tiyatro Ekibinin sahnelediği tiyatro oyunu, TUTSO Konferans Salonu’nu hıncahınç dolduran tiyatro severlerin beğenisini topladı. AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi, oyun sonunda ayakta alkışlandı.

Başkan Durbay liselilerin sorularını yanıtladı Başkan Durbay liselilerin sorularını yanıtladı

Girişler “Bir oyuncak bir bilet” ile oldu

“Bende anahtar vardı” komedi oyununda aynı zamanda sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Girişlerin ‘Bir oyuncak bir bilet’ şeklinde olduğu oyunda kısa süre içerisinde çok sayıda oyuncak toplandı. Söz konusu bu oyuncaklar köy okullarına bağışlanacak.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “AKM Yetişkin Tiyaro ekibimiz çok güzel bir oyuna daha imza attı. Gecemizi neşelendiren AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi oyuncularımıza, oyunun yönetmeni Gönül Özkaradayı’ya ve salonu dolduran seyircilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: iha