Kabine bugün toplanıyor... Kabine bugün toplanıyor...

Manisa'da gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi'nin performansı, diğer adaylar tarafından tebrik edildi. Yunusemre ilçesinde başkanlık koltuğuna oturan Semih Balaban ve Şehzadeler ilçesinde seçimi kazanan Gülşah Durbay, rakip adaylar tarafından tebrik edildi.

“GÜLŞAH DURBAY HANIMEFENDİYE BAŞARILAR DİLİYORUM”
AK Parti’nin Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, “Değerli Manisalı Hemşehrilerim; Demokrasinin ve millet iradesinin tecelli ettiği 15’inci mahalli idareler seçimi sonuçlarının; ülkemiz, cumhuriyetimiz, devletimiz ve aziz milletimiz için hayırlı olmasını diliyor, Şehzadeler ilçemizde halkımızın teveccühünü kazanan Gülşah Durbay hanımefendiye şehrimize hizmet yolunda başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

“MANİSA’MIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”
İYİ Parti’nin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Tufan Akan ise, Manisa için çalışmaya devam edeceğini ifade ederek, “Seçimi kaybettik biliyorum ama binlerce çocuğun, onların anne ve babalarının kalbini kazandık. Her daim yanımda olan ekip arkadaşlarıma, sandık görevlilerimize, bana güvenen, beni evladı, kardeşi, abisi yerine koyan, benimle aynı düşü kuran tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 31 Mart Mahalli İdare seçimlerinin Yunusemre’miz ve Manisa’mız için hayırlara vesile olmasını diliyor, kazanan adayları tebrik ediyorum. Memleketimiz için Manisa’mız için çalışmaya devam edeceğimden hiç şüpheniz olmasın. Sevgi ve Saygılarımla.” şeklinde konuştu.

“BİZİM AHMET OLMAYA DEVAM”
İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ ise, “Çok emek verdiğimiz, mücadele ettiğimiz bir seçim sürecini geride bıraktık. Şehzadelerimizle ilgili çok büyük hayallerimiz vardı… Bu süreçte yanımdan bir an ayrılmayan yol arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, hakkınızı helal edin. Hep söylediğim gibi #bizimAhmet olmaya devam. Hepinizi çok seviyorum. Kazanan arkadaşları tebrik ederim, başarılar dilerim. Uzun zamandır ihmal ettiğim ailem size çok teşekkür ederim, sizi çok özledim.” açıklamasında bulundu.

Editör: Manisa Flash Haber