Manisa Büyükşehir Belediyesi, İlan ve Reklam Vergisi 1. taksit ödemeleriyle ilgili açıklama yaptı. Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nca yapılan açıklamada İlan ve Reklam Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son günün 31 Mayıs 2024 tarihi olduğu belirtildi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi 2024 yılı İlan ve Reklam Vergisi 1. taksit ödemeleriyle ilgili açıklama yayınladı. Açıklamada, İlan ve Reklam Vergisi 1. taksit ödemeleri için son tarihin 31 Mayıs 2024 olduğu belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada; "İlan ve Reklam Vergisi 1. Taksitlerinin ödenmesine yönelik olarak, Büyükşehir Belediyemizin web sitesi olan www.manisa.bel.tr adresinde bulunan e-belediye linkinden, tüm banka kredi kartları ile güvenli bir şekilde on-line olarak ödeme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca isteyen vatandaşlarımız/mükelleflerimiz ödemelerini Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binası ile MASKİ Yarhasanlar ek hizmet binasında bulunan Büyükşehir Belediyesi vezneleri ile tüm ilçelerimizde bulunan Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüklerine ait hizmet binalarındaki veznelerimize ödeme yapabileceklerdir" ifadeleri kullanıldı.

Başkan Balaban'dan emlak vergisi hatırlatması Başkan Balaban'dan emlak vergisi hatırlatması

Img 0360Abfbca284510A97Aff03337E5A0A

Editör: Manisa Flash Haber