Kula Germiyanoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitim alanı öğrencileri, okulun sosyal ve kültürel faaliyetleri kapsamında ilçeye bağlı Gökçeören Mahallesi’ndeki Yunus Emre İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Liseli öğrenciler, Okul Müdürü Ahmet Ali Okumuş ve alan öğretmenleri Nazlı Aydınlık ile Ayşe Taşatar’ın da katıldığı eğitici ve eğlendirici etkinliklerde minik öğrencilerle uzun süre vakit geçirdi. Palyaço kılığına girip çeşitli oyunlarla minik öğrencileri eğlendiren liseli gençler, eğitici ve öğretici etkinliklerle de minik öğrencilerin ışığı oldu.

Sağlık Müdürü Karaca: "Kurban yaralanmaları ciddiye alınmalı" Sağlık Müdürü Karaca: "Kurban yaralanmaları ciddiye alınmalı"

A W206147 03

Bu tarz eğitici ve eğlendirici etkinliklerle ilçedeki tüm ilkokullarda etkinlik düzenlemeyi ve minik öğrencilere okulu daha çok sevdirmeyi hedeflediklerini dile getiren Okul Müdürü Ahmet Ali Okumuş, ilkokul idarecileri ile işbirliklerini artırarak etkinlikleri sürdüreceklerini söyledi.

Kaynak: iha