Selendi Çayı artık temiz akacak Selendi Çayı artık temiz akacak

Sarıgöl’deki okullarda eğitim öğretim gören engelli öğrenciler için Sarıgöl İlçe Spor Kompleksinde Engelliler Haftası etkinliği düzenlendi. Spor yapan engelli öğrenciler unutamayacakları bir gün geçirirken kompleks içinde yer alan havuzu gezerek halı sahada futbol, bowling, badminton gibi oyunlar oynadı.

Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak ve Sarıgöl ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Gökhan Yıldırım halı sahada engelli öğrencilere madalyalarını verdi.

Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, "Engelli olan vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza her zaman öncelik tanımalı ve yardımcı olunmalı. Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen spor ekinlikler ilçemiz spor kompleksinde okullarımızda eğitim-öğretim gören engelli çocuklarla spor yapılarak geçirdik. Madalyalarını verdik." dedi.

Sarıgöl İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Gökhan Yıldırım ise şunları söyledi: "Engelliler Haftası kapsamında ilçemizdeki öğrencilerimizi Spor Kompleksimizde ağırladık. Güzel bir gün geçirdik, hediyelerimizi takdim ettik. Engelliler için engelsiz bir dünya dileğiyle."

Kaynak: iha