Sancaklıiğdecik Mahallesi sakinlerinden Süleyman Gilitçi’nin Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’dan talep ettiği hizmet hayata geçirildi. Başkan Durbay’ın talimatları doğrultusunda hızla başlayan çalışmalar, mahalle sakinlerinin büyük memnuniyetiyle sonuçlandı.

A W215291 03

Mahalle sakinleri, uzun süredir kapalı olan yolun açılmasıyla birlikte ulaşımın rahatlamasından dolayı Şehzadeler Belediyesi’ne teşekkür etti. Yol ile ilgili sorunlarını Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’a ilettikten kısa bir süre sonra çalışmasın başladığını ifade eden Sancaklıiğdecik Mahalle sakinlerinden Süleyman Gilitçi; “Sancaklıiğdecik Mahallesi Beylerbeyi sokağında 5 yıldır ulaşıma kapalı olan yolun açılması için Şehzadeler Belediye Başkanımız Gülşah Durbay’dan talepte bulunmuştuk. Sağ olsunlar ilgi ve alaka gösterdiler ve 5 yıldır kapalı olan yolumuz açıldı. Bu bölgede yaklaşık 20 haneyiz. Tüm mahalle sakinleri olarak Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kızılay’dan pazarcı esnafına limonata ayran ikramı Kızılay’dan pazarcı esnafına limonata ayran ikramı

A W215291 02

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın taleplerine hızla yanıt vermek ve yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Sancaklıiğdecik Mahallesi Beylerbeyi Sokak’taki 800 metrelik bu yol çalışması ile mahalle sakinlerimizin talebini yerine getirmiş olduk. Halkımızın memnuniyeti bizim için en büyük ödüldür." dedi.

Kaynak: iha