Başkan Balaban, manipülatif yayınlara sert çıktı! Başkan Balaban, manipülatif yayınlara sert çıktı!

Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, kamuoyuna yaptığı duyuruda 8 Mayıs'tan itibaren her Çarşamba gününün halk günü olacağını açıkladı.

İşte o açıklama:

"Sevgili hemşehrilerim; 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde partimize, Yunusemre İttifakı’na ve şahsıma gösterdiğiniz teveccüh nedeni ile öncelikle teşekkür ediyorum.

Nisan ayı boyunca halkımızın tebrik ziyaretlerini memnuniyetle kabul ettik. Ramazan Bayramı’nı kırsal ve merkez mahallelerde halkımızla birlikte gerçekleştirdik. Bir ay boyunca makamımız halkımıza açık oldu, öyle de olacak. Şimdi artık çalışma ve sahada olma zamanı. 8 Mayıs 2024 Çarşamba tarihinden itibaren her Çarşamba halk günü olarak makamımda halkımız ile buluşmaya devam edeceğim. 

Her Çarşamba 09.00 – 12.00 ile 14.00 - 18.00 saatleri arasında makamımda halkımızı ağırlayacağım. Diğer günler ise halkımızın bize verdiği sorumluluğu yerine getirerek görevimi en iyi şekilde ifa etmeye çalışacağım. Sabah 09.00’dan itibaren işlerimiz, toplantılarımız bitene kadar zaman ve mesai mevhumu olmadan tüm başkan yardımcılarımız, danışmanlarımız ve özel kalem birimimiz, müdürlerimiz, tüm çalışanlarımız ile Yunusemre halkına hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz."

Editör: Manisa Flash Haber